Novinky

Fantasia cirkus

19. března 2010 v 21:42
paola-andrea-rey.blog.cz
Paola Rey je v čele obsazení filmu Fantasia cirkus, což je 3D film a premiéra bude v Latinské Americe. Krásná herečka, si zahrále role v seriálech, jako je La Baby Sister, a ženy v zrcadle, je protagonista tohoto kolumbijského-venezuelské filmu.V současné době natáčí na různých místech v zemi.
Fantasy cirkus je příběh pod stanem, kde žijí většinou barevné znaky a sny. Hlavní atrakcí je dítě, které je schopno vidět to, co jiní nemohou. Takže cirkusu se stává magickým prostorem, kde se věci objevují a mizí. Jeho rodiče hrají Juan Carlos Vargas(přítel Paoly) a Paola Rey, který hraje druh anděla.
Scénář a režie jsou pod vedením Raula Garcie, který natočil několik filmů, včetně rohu Kalibre 35, s nímž získal ocenění v rámci i mimo svou zemi.Fe filmu se objeví i Adriana Gil, Maria Isabel Arango, Fernando Villatem a děti Sebastian Leon, Augusto Galindez, Gabriela Moreno fleurit a Izraelem, mezi ostatními. Natáčení, které bylo zahájeno letos v únoru, se uzavře 20. března. Nátáčelo se v historickém centru Coro, Falcon písečné duny a El Hatillo.
Očekává se, že film, se odhaduje na necelé 2 miliony dolarů.

Sbohem Chabelo!!

18. března 2010 v 17:08
rbdyrebelde.blog.cz
Paola Rey před týdnem ukončila natáčení telenovely "Las detectivas y el Victor". Brzy by nás měla překvapit svou první 3D filmovou premiérou ve Venezuele!

Happy B'day

19. prosince 2009 v 15:24
Paola dnes slaví své 30 narozeniny.Chtěla bych jí popřát vše nejlepší a ať se jí stále dobře daří :)


Paola v nové telenovele

4. ledna 2009 v 0:15
Tohle je nová telenovela v které bude Paola hrátLas Detectives y El Víctor .Oběvila se jedna fotka tak se na ni koukněte


Narozky

19. prosince 2008 v 16:22
Paola dnes 19.12 slaví narozky.Přeju jí všechno nej a hlavně ať natočí nějakou novou Telenovelu nebo Reklamu.


Písnička od Paoly

3. listopadu 2008 v 17:38
Je to skvělý na netu sem našla písničku kterou zpívá Paola Rey tak si ji poslechněte.Mě se líbíNovinka

14. září 2008 v 11:20
PAOLA REY A GATO V EPIZODĚ TIEMPO FINAL

Paola se bude vdávat

11. září 2008 v 15:27
Paola Rey a Juan Carlos Vargas se budou brát !
Paola Rey je jednou z nejuspěšnějších hereček Kolumbie ,hrála v serialech Pasion de Gavilanes ,La mujer en el espejo,Amores De mercado. A Juan Carlos je jedním z nejslibnějších hráču Kolumbijské televize.Jejich milostný příběh začal v Montecristu ,kde byla od začátku vidět velká chemie mezi nimi,a tak jsme mohli předvídat jejich možný románek.Paola a Juan mají každou chvíli všelijaké pozvánky na ruzné akce jak byl nedávný carneval Barranquilla.Jsou spolu velice štastní a tráví každou volnou chvíli spolu :oops:
Paola Rey Romantická,vyzrálá ,a stále ještě velmi mladá potvrdila že velmi brzy se bude vdávat za Juana Carlose.
Kromě toho má Paola nový projekt od RCN Las Detectivas y el Victor s Valerii Dominguez a Rafaelem Novou tento projekt bude režírovat Pepe Sanchez
 
 

Reklama