Fantasia cirkus

19. března 2010 v 21:42 |  Novinky
paola-andrea-rey.blog.cz
Paola Rey je v čele obsazení filmu Fantasia cirkus, což je 3D film a premiéra bude v Latinské Americe. Krásná herečka, si zahrále role v seriálech, jako je La Baby Sister, a ženy v zrcadle, je protagonista tohoto kolumbijského-venezuelské filmu.V současné době natáčí na různých místech v zemi.
Fantasy cirkus je příběh pod stanem, kde žijí většinou barevné znaky a sny. Hlavní atrakcí je dítě, které je schopno vidět to, co jiní nemohou. Takže cirkusu se stává magickým prostorem, kde se věci objevují a mizí. Jeho rodiče hrají Juan Carlos Vargas(přítel Paoly) a Paola Rey, který hraje druh anděla.
Scénář a režie jsou pod vedením Raula Garcie, který natočil několik filmů, včetně rohu Kalibre 35, s nímž získal ocenění v rámci i mimo svou zemi.Fe filmu se objeví i Adriana Gil, Maria Isabel Arango, Fernando Villatem a děti Sebastian Leon, Augusto Galindez, Gabriela Moreno fleurit a Izraelem, mezi ostatními. Natáčení, které bylo zahájeno letos v únoru, se uzavře 20. března. Nátáčelo se v historickém centru Coro, Falcon písečné duny a El Hatillo.
Očekává se, že film, se odhaduje na necelé 2 miliony dolarů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama