Životopis

29. července 2008 v 20:08 |  Biografie
Povolání: Herečka
Věk: 28
Datum narození:19.12.1979
Místo narození: Bogota, Kolumbie
Znamení: Střelec

Celím jménem Paola Andrea Rey Arciniegas .Její matkou je Cecilia Arciniegas. Mezi Paoliny hobby patří řízení závodních aut.Karieru začala v roce 1998 hned třemi telenovelami, první byla Sin limites (role Camily), druhá Fuego Verde (role Graciely) a třetí Corazon prohibido. Další rok ji přinesl natáčení Por que diablos kde ztvárnila postavu Jazmin"Jaz"Cordero. Telenovela měla uspěch. Za rok přišla další úspěšná role kde hrála hlavní roli,La baby sister,zde hrála Fabiolu.
V roce 2002 si zahrála ve filmu Como el gato y el raton. V roce 2003 přišla telenovela která ji přinesla obrovskou popularitu. Byla to telenovela Pasion de gavilanes, kterou jsme mohli i my sledovat na Markíze. Paola Rey v ní vytvořila postavu Jimeny Elizondo. Objevila se zde po boku Danny Garcie,Natashy Klauss, Jorge Cao,Juana A. Baptisty,Michela Browna, Kristine Lilley a dalších... Následující rok si zahrála opět po boku Juana A. Baptisty v telenovele La mujer en el espejo. Telenovela byla velmi dobře zpracovaná a Paola opět zazářila.
Poté se na nějaký čas stáhla k modelingu a objevila se v několika dílech serialu Deciciones. Další z telenovel, ve které ztvárnila hlavní roli je Amores de mercado.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama